Dažniausiai užduodami klausimai apie šildytuvus

sildytuvas

Kuomet vėjas siaučia už lango, nesinori niekur eiti ir  praleisti laiką šiltoje aplinkoje. Dažnam neužtenka pagrindinio šildymo, todėl renkasi papildomą šildymą, kuris gali efektyviai sušildyti patalpą. Sildytuvas gali tapti vienu iš geriausių draugų šaltą vakarą, todėl vertėtų nepagailėti nei laiko ar pinigų ieškant šio prietaiso. Buitinių prekių parduotuvėse dirbantys konsultantai yra pasiruošę padėti ieškant tam tikros prekės, todėl klauskite jų apie jus dominančius dalykus. Jei norite pats daugiau sužinoti apie šildytuvus, žemiau yra pateikti patys dažniausiai užduodami klausimai apie šildytuvus.

  1. Kokie yra populiariausi elektriniai šildytuvai?

Pirkėjai dažniausiai ieško konvencinio (elektrinio) šildytuvo, kuris cirkuliuodamas orą greitai prišildo patalpą. Tokie šildytuvai nesausina oro, ką įprastai daro kiti šildytuvai.

  1. Žmonės, naudojantys elektrinį šildytuvą, gauna didžiules sąskaitas už sunaudotą elektros energiją. Ar įmanoma sutaupyti naudojant elektrinį šildytuvą?

Jei norite pirkti elektrinį šildytuvą, bet bijote didelių sąskaitų, rinkitės infraraudonųjų spindulių šildytuvą. Šis prietaisas efektyviai ir greitai prišildo patalpą, o elektros sunaudoja itin mažai. Minusas, kad prietaisas brangiai kainuoja, bet tai atsipirks mažesne sąskaita už elektrą.

  1. Ar galiu naudoti elektrinį šildytuvą kovai prieš pelėsį?

Elektrinio šildytuvo paskirtis – prišildyti patalpą, o ne naikinti pelėsį. Kai kurie šildytuvai labai sausina orą (pavyzdžiui, priverstinio išpūtimo šildytuvai), todėl naudojant jį patalpoje, kurioje yra pelėsis, gali sumažinti jo plėtimąsi. Galite pabandyti šį šildytuvo minusą paversti pliusu, bet efektingai kovai prieš pelėsį geriau rinkitės oro sausintuvą.

  1. Noriu pirkti elektrinį šildytuvą, kuris turėtų termostatą. Kokio turėčiau ieškoti?

Tepaliniai šildytuvai (arba tepaliniai radiatoriai) primena paprastus radiatorius, bet vietoje vandens jų viduje yra tepalas. Šie radiatoriai turi termostatus, todėl yra patogu pačiam reguliuoti norimą temperatūrą. Tepalinis radiatorius yra gana sunkus, todėl jei norėsite jį perkelti iš vienos patalpos į kitą, reikės pasistengti.

Prieš rinkdamiesi elektrinį šildytuvą pasidomėkite kokie yra atsiliepimai bei ką sako specialistai apie kiekvieną šildytuvo tipą. Būkite smalsus ir nebijokite ieškoti informacijos bei klausti – tik taip būsite tikras, kad rasite sau tinkamą prietaisą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *