Ką veidas pasako apie charakterį?

Visi žmonės, kuriuos per visą laiką sutinkame gatvėje ar savo gyvenime, turi savo istoriją, charakterį ir patirtį. Tas pats pasakytina ir apie veido unikalumą, kadangi visame pasaulyje nerasime identiškų ir vienodų, net pas giminaičius arba dvynius. Panašumai gali būti, bet unikalumas yra pas kiekvieną. O ar veidas gali pasakyti kažkokią informaciją apie to žmogaus charakterio savybes?

Atsakymus į šiuos klausimus pateiks tveidas.lt įkūrėja Indrė Balevičiūtė – Bagdonė. Jos veidoskaitos puslapį galite aplankyti čia.

Į ką atkreipti dėmesį veide?

Veidotyra, arba „facereading“ kilęs iš rytų kultūros bei parodo nuskaitomo žmogaus savybes, privalumus, trūkumus jo elgesyje, kurie gali pasireikšti. Svarbiausios yra trys veido zonos, jeigu norite įsigilinti į žmogų. Pirmoji zona – tai protinė veikla, antroji – jausmų dalis, o trečioji – veiksmo sritis.

Tas zonas nurodo trys pagrindinės veido dalys: kakta (pirmoji zona), skruostai (antroji zona), smakras ir žandikaulis (trečioji zona).

Tai yra pagrindinės sritys, tačiau svarbios yra ir kitos veido dalys. Pvz., ausys parodo jūsų muzikalumą ir ar ateityje būsite turtingas. Tą parodo atitinkamai viršutinė ir apatinė ausies dalys, kurio taip pat gali kisti visą gyvenimą.

Nosis – kuo ji trumpesnė, tuo žmogus praktiškesnis, o jeigu ilgesnė  – tai jau kūrybos bruožas.

Akys ir jų dydis parodo žmogaus paslaugumą kitiems, o siauresnės akys gali reikšti pastabumą, pvz. smulkmenose, kurių kiti nepastebėtų.

Smakras – kuo jis didesnis, tuo žmogus linkęs į pavojingą elgesį ir laisvalaikį, nes to jam reikia, kad jis jaustųsi gyvas ir laimingas.

Žmogaus lūpos yra susiję su bendravimu. Jeigu jos putlios – žmogui patiks bendrauti su kitais, o jei siauros – jis bus labiau intravertiško tipo.

Išvados apie žmogaus veidą

Nors žmonių pasaulyje daugybę, tačiau pagal veidą – jie visi unikalūs ir savotiški. Šie bruožai gali pasakyti daug, o tą giliau nagrinėtą veidoskaitos mokslas. Tveidas.lt administratorė Indrė Balevičiūtė – Bagdonė, kuri mokėsi iš patyrusio veidoskaitininko Ž. Sadausko, įdomiai pateikia šios srities turinį, pavyzdžius ir praktiką. Ji padeda populiarinti veido skaitymo sritį tarp paprastų žmonių ir supažindina su šia sritimi tuos, kurie nieko apie tai negirdėję. Juk veido analizė gali būti toks smagus užsiėmimas…