Kaip įsigyti butą Vilniuje?

Nauji butai Vilniuje sudaro apie trečdalį Vilniuje parduodamų butų. Daugeliui naujų butų pirkėjų daro įspūdį tai, kad jų naujame būste susikūrė panaši visuomenė. Naujų būstų pirkėjai iš karto gauna sutvarkytą laiptinę ir sutvarkytą aplinką. Naujos statybos namuose dažnai yra uždaros erdvės, vaikų žaidimų aikštelės, automobilių stovėjimo aikštelės. Tačiau naujos statybos namų pasirinkime yra daug niuansų, ypač turint omenyje Vilniaus rajonus, kuriuose vienaip ar kitaip išvystyta ar užimta infrastruktūra.

Populiariausios Vilniaus vietos, kur galima įsigyti būstą

Dažniausiai naujos statybos vystytojai žengia į priekį jau solidžią reputaciją turinčias sritis. Pastaruoju metu populiariausia vietove tapo Naujamiesčio rajonas. Didelis ilgalaikis privalumas yra tai, kad jis yra visai arti centro, šalia Vilniaus plaučių – Vingio parko. Gatvės plačios, su visu miestu geras susisiekimas viešuoju transportu ir automobiliais per Savanorių, Geležinio Vilko, Švitrigailos gatves. Aplinkkeliai dar labiau sumažina eismo apkrovą, atrodo, kad gatvės net atlaiko galimą srauto padidėjimą. Tarybiniais laikais šis rajonas didele dalimi buvo užstatytas gamyklomis, miegamaisiais daugiabučiais ir išvystyta infrastruktūra. Čia daug darželių, mokyklų. Dabar gamyklos aktyvai verčiamos gyvenamaisiais pastatais ir toks vienakryptis rajono vystymas gali užkimšti darželius ir mokyklas. Deja, miesto valdžiai sunkiai sekasi suderinti gyventojų ir verslo interesus. Naujos statybos butų kainos yra gana didelės, bet mažesnės nei senamiestyje. Yra keli naujos statybos namai kurie turės nuostabią erdvinę Senamiesčio ar kitų Vilniaus rajonų panoramą. Tai didelė vertė, dažniausiai įskaičiuojama į nekilnojamo turto kainą. Renkantis naujos statybos butą Naujamiestyje, ant kalvos, reikėtų pasiaiškinti ar pastatytas namas ateityje nebus užstatytas kitais namais ir ar nedings nuostabus ir brangiai apmokėtas vaizdas. Vilniaus aukštingumo, tankumo žemėlapį rasite čia. Tačiau bendrasis planas yra periodiškai keičiamas dokumentas ir stebuklų jame taip pat galima tikėtis.

Vilniaus populiariausios vietovės

Užupis ir  senamiestis laikomas garsia vieta gyventi. Renkantis naujus namus šiose išsivysčiusiose vietovėse, turite apsvarstyti panašius privalumus ir trūkumus, kaip ir naujesniuose priemiesčiuose. Rinkdamiesi būstą nepatingėkite nueiti į artimiausią darželį ir mokyklą pasižiūrėti, ar yra laisvų vietų.

Vilniaus ekonominė zona

Ekonominės klasės nauji namai statomi pigiuose sklypuose. Tai užmigdyti Vilniaus rajonai, priemiesčiai. Pilaitės mikrorajone kuriama įdomi infrastruktūra. Iš čia miestą galima pasiekti per Pilaitės ir Laisvės gatves. Geras susisiekimas viešuoju transportu. Privalumas – miestas čia investuoja į infrastruktūros plėtrą. Todėl rinkdamiesi šią teritoriją galite apsvarstyti galimybę, kad darželių ir mokyklų atsiras daugiau.