Kaip planuoti tolimą išvyką norint kuo daugiau sutaupyti?

Kiekvienas svajoja apie atostogas, bet atostogas sau leisti gali ne kiekvienas, todėl ne mažiau svarbus planuose išlieka ir biudžetas.

Planuodami atostogas turėtumėti atsižvelgti į sezoniškumą. Vasaros sezonu viskas bus žymiai brangiau – lektuvų bilietai, automobilių ar sodybų nuoma. Todėl kad sutaupytumėte, turėtumėte planuoti arba anksčiau, arba ne sezono metu.

Pavyzdžiui, jei planuojate kažkur skristi, atsižvelkite į tai, kad pigesni skrydžiai visuomet bus rudenį be pavasarį. Žiemą taip pat, bet svarbu atkreipti dėmesį, kad didžiausias pikas ir brangiausi bilietai dėl to būna gruodžio mėnesį – dėl švenčių periodo žmonės dažniau skrenda namo, pas artimuosius bei draugus. Todėl norint sutaupyti ant kelionių bilietų lėktuvui, turėkite omenyje, kad jums bus pigiau skristi ne sezono metu.

Jei planuojate savo atostogas kažkur ne už atlanto, tuomet jums puikiai pasitarnaus automobilis. Į automobilį galėsite, per daug neribodami savęs, susikrauti visus jums reikalingus daiktus bei jaustis kelionėje saugiai bei komfortiškai. Patartina tokiai kelionei automobilį išsinuomoti, kadangi nuomoti automobiliai privalo būti techniškai tvarkingi, todėl jūs būsite užtikrinti saugumu bei tuo pačiu neapkrausite savo automobilio ilgomis kelionėmis. O kad sutaupytumėte ties automobilių nuoma, patartina juos nuomotis iš mažesnių miestelių, nes sostinėje ar kituose didmiesčiuose nuomos kainos būna gerokai aukštesnės. Auto nuoma Mazeikiai, autonuoma Panevėžys ar kiti miestai tikrai jums pasiūlys plačią pasiūlą už patrauklią kainą.

Jei jau nusprendėte keliauti automobiliu, tai nepamirškite susidėti ir visų reikalingų daiktų kelionei. Pasiimkite nešiojamą viryklę, rūbų, maisto atsargų. Tokiu atveju sutaupysite pinigų neišlaidaudami kavinėse ir restoranuose. Galėsite prisiparkuoti leistinoje vietoje ir tiesiog gamintis sau maistą, argi ne puiku? Vakarienė po atviru dangumi tik gardesnė, o ir vaizdai dažniausiai tik žadina apetitą. Todėl šioje vietoje jūs tik laimėsite. Žinoma, nereikia pamiršti, kad kartais teks, galbūt, ir pašalti ar patirti kokių nesėkmių, kaip padangos nuleidimas ir tuo, beabejo, turėsite pasirūpinti patys. Tačiau tai lengvai išsprendžiamos smulkmenos, o kelionėje patirti nuotykiai užgoš visas negandas.